Ekibimiz
Meral Gençer
1962 yılında, Ankara’da doğan Meral Gençer, lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde derece ile bitirdi. Eğitim hayatına Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde devam ederek diş hekimliği eğitimini tamamlayan Meral Gençer, yurt içi ve yurt dışı kuslar ile mesleki gelişimini sürdürdü. EDAD üyesi olan Meral Gençer, alanı ile ilgili birçok kurumdan başarıları ile ödüle layık görüldü. Estetik diş hekimliği ve minimal invasive diş hekimliği konularıyla özellikle ilgilenen Meral Gençer, hastalarına hizmet vermeye her an gelişime açık bir bir anlayış ile devam ediyor.

Rıdvan Gençer
1964 yılında İzmir’de doğan Rıdvan Gençer, lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde gördü. Diş hekimliği eğitimini Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlayan Rıdvan Gençer, bu eğitimini derece ile bitirerek diş hekimi ünvanına sahip oldu.

EDAD, İDO ve İTİ üyesi olan Rıdvan Gençer, lisans üstü eğitimini Implantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında gerçekleştirdi. Mesleki gelişimde her zaman ileriyi hedefleyen Rıdvan Gençer, yurt dışı ve yurt içinde eğitimlerine devam ederek yeni alanında yeni gelişmeleri takip etti.EDAD başta olmak üzere birçok kuruluşta konuşmacı ve eğitimci olarak faaliyetlerini sürdüren Rıdvan Gençer, estetik diş hekimliği ve oral cerrahi alanları ile ağırlıklı olarak ilgilenmektedir.

Çağrı R. Gençer
1989 yılında Ankara’da doğan Çağrı R. Gençer, lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Diş hekimliği eğitimini Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlayan Gençer, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde, Ağız, Çene ve Yüz Cerrahisi anabilim dalında doktora eğitimini sürdürmektedir. İmplantoloji, estetik diş hekimliği alanlarında birçok sertifika programlarına katılan Çağrı Gençer, birçok seminerde de yer aldı. Aynı zamanda bir çok platformda konuşmacı olarak çalışmalarını sunmuştur.
Estetik Diş Hekimliği ve Çene-Yüz Cerrahisi branşlarında uzmanlaşan Çağrı Gençer, Diş hekimliğinde yenilikçi çözümlerin, hem hastaların konforu hem de elde edilen başarı açısından tedaviyi ileri taşıdığını düşünmektedir. Gençer, Diş hekimliğinde “Dijital Diş Hekimliği” konusunda ilerlemesini sürdürmektedir ve doktora tezinde de Çene & Yüz Cerrahisinde estetik normlara ulaşmak konusunda, minimum hata payı ile maximum estetik sağlamanın ‘dijital’ olarak cerrahinin planmasından geçtiğini düşündüğünden tezini bu konuda yazmaktadır. Böylece hastalarına konforlu, hızlı ve hata payının en az olduğu tedaviyi sağlamayı amaçlamaktadır.

Esra Kurt
Ortodonti Uzmanı Dr. Esra Kurt 1984 İstanbul doğumludur. 2002 yılında Pertevniyal Anadolu Lisesi’nden, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2008-2013 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında TÜBİTAK başarı bursu ile araştırma görevlisi olarak klinik ve akademik çalışmalarda bulunmuş ve 2013 yılında ‘iskeletsel sınıf III Anomaliye Sahip Bireylerde Diş Kemik Destekli Yüz Maskesi Tedavisinin Kraniofasiyal Yapılara Etkilerinin Konik Işınlı Bilgisayarlı Tomografik Görüntüleme Yöntemi ile Değerlendirilmesi’’ konulu tez çalışması ile doktora eğitimini tamamlayarak ortodonti doktoru ünvanı almıştır. 2013-2017 yılları arasında İstanbul’da özel sağlık sektöründe ortodonti uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Gençer ekibine katılmıştır. Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, Word Federation of Orthodontist kuruluşlarına üyedir. Mini vida ankrajlı tedaviler, çocuklarda iskeletsel anomalilerin tedavisi, invisalign tedavi sistemi, lingual ortodonti ve ortognatik cerrahi gibi alanlarda klinik çalışmalar yapmaktadır. Dr. Esra Kurt, Invisalign teknik ve Win lingual ortodontinin sertifikalı uygulayıcısıdır.

Ceren Uğurluel Güleryüz
1990 yılında Gaziantep’te doğan Ceren Uğurluel Güleryüz, lise öğrenimini Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’nde tamamladı. Eğitim hayatına Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde devam ederek 2013 yılında diş hekimliği eğitimini başarıyla tamamlamış ve devamında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Çocuk Diş Hekimliği dalında uzmanlık eğitimini de tamamlayarak 2017 yılında Uzman Diş Hekimi unvanı almaya hak kazanmıştır. Uzmanlık tezini kalp hastası çocuklar ve sağlıklı çocuklarda Ağız-Diş Sağlığı ve Temporomandibular Eklem bozuklukları üzerine yazmıştır. 2014-2017 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmış,bu süreçte ağrısız lokal anestezi, çocuk diş hekimliğinde lazer ve çocuklarda Temporomandibular Eklem bozuklukları üzerine çalışmalar yapmıştır. 2015-2017 yılları arasında Medicana Diş Bahçelievler’de diş hekimi olarak, 2018 yılında Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Dr. Öğretim Görevlisi olarak görev almış ve 2017 yılından itibaren Gençer Diş’te Çocuk Diş Hekimi unvanıyla hasta kabulüne devam etmektedir. Türk Pedodonti Derneği üyesi olup birçok kongre ve seminerde yer almış, çocuklarda koruyucu diş hekimliği ve koopere olamayan veya engelli çocuklarda genel anestezi altında diş tedavileri üzerine ağırlıklı olarak ilgilenmektedir.

Tuğçe Yetmişbir
1995 yılında İstanbul'da dogan Tuğçe Yetmişbir ilkokul ve ortaokul öğrenimi Özel Bahçeşehir Kolejinde tamamladıktan sonra Atılım Anadolu Lisesinden birincilikle mezun olmustur.Eğitim hayatına Karadeniz Teknik Üniversitesi diş hekimliği fakültesinde devam ederek 2018 yılında mezun olmustur.Mezuniyet sonrasi katıldığı kurslarla mevcut teknik ve yöntemlere ilave olarak güncel yaklaşımları ve gelişmeleri uygulayabilir hale getirmiştir.12.11.2018 tarihinden itibaren Gençer Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmakta olup estetik dolgu,beyazlatma,çürüklere yönelik restoratif tedavi,endodontik tedavi ve dişetlerine yönelik periodontal tedavi uygulamaktadır.

Murat Akkoyunlu
1990 yılında Bağdat/Irak’ta doğan Murat Akkoyunlu, lise eğitimini Denizli Özel Servergazi Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Diş hekimliği eğitimini Yeditepe Üniversitesi tamamlayan ve İDO üyesi olan Akkoyunlu, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimini sürdürmektedir. İmplantoloji, Çene ve Yüz Cerrahisi alanlarında birçok sertifika programlarına gerek katılımcı gerek de konuşmacı olarak çalışmalarını sunmuştur.
Lateral Sinüs Ogmentasyonunda Allogreft ve Lökosit ve Trombositten Zengin Fibrin Kullanımları, gömülü diş çekimi cerrahisi güvenilirliği, anterior alveloar kemikte immediate implantasyon konularında sözlü sunum ve çalışmaları yapmıştır. İmplantoloji, minival invasive diş hekimliği, oral cerrahi ve Çene-Yüz cerrahisi alanları ile ağırlıklı olarak ilgilenmektedir.